Carro EN Carro PL

O nas

Nowoczesny serwis samochodowy

Carro to nowoczesny serwis samochodów osobowych i dostawczych – jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami samochodów, mechaniki i prędkości. Specjalizujemy się w chiptuningu i uzupełniających go modyfikacjach mechanicznych, ale samochody znamy na wylot i jesteśmy w stanie wykonać dowolną operację z nimi związaną. Kochamy wyzwalać ukrytą w pojazdach moc, ale nie uciekamy od bardziej przyziemnych napraw i modernizacji. Jeśli lubisz samochody, na pewno znajdziemy wspólny język.

Przede wszystkim jakość

Podkręcanie aut to proces wymagający ogromnej ostrożności i dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Opracowaliśmy do perfekcji badanie osiągów samochodów, określanie ich indywidualnego potencjału i wyciąganie z nich maksimum mocy bez ryzyka awarii, obniżenia żywotności i zmniejszania bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy. W naszym serwisie nie wchodzi w grę oddanie samochodu w gorszym stanie niż został przyjęty – u nas nie zdarzają się zatarcia, wybuchy ani pożary.

Pełen profesjonalizm...

Stuningowaliśmy setki samochodów, od Golfa po Huracana – i nie mieliśmy okazji spotkać niezadowolonego Klienta.

  • Hamownia obciążeniowa 4x4 (którą potrafimy obsługiwać),
  • oprogramowanie pisane indywidualnie do każdego samochodu (bo umiemy je sami napisać),
  • dogłębna specjalistyczna wiedza, pozwalająca nam kompleksowo zdiagnozować i wykonać wszechstronną modernizację od silnika i skrzyni, przez wydech, po hamulec (bo znamy każdy aspekt samochodu, a nie tylko wrzucamy kostkę),
  • oraz perfekcjonizm w każdym calu, każdego zlecenia (nie tylko, jak mamy dobry dzień)

to tylko kilka przyczyn, dla których u nas nie zdarzają się żadne wtopy.

...ze szczyptą fantazji

A poza tym jesteśmy fajni. Poważnie.

Spotkasz nas na wyścigach i pokazach, zjazdach i imprezach samochodowych. Chętnie pogadamy o samochodach, autach, wozach, wózkach, brykach, a nawet karocach. Doradzimy i pomożemy jeśli będziesz tego potrzebował, lub ponarzekamy na fotopstryki, suszarki i limity prędkości. Możemy też się pościgać, albo porównać ilość punktów.

Zapytaj naszych obecnych Klientów czy warto.